ÜLDNIMETUS: "HINGELINNU TÖÖTUBA"  
Armas külaline!
Aeg annab meile iga päev märku sellest, kuivõrd oluline koht on inimhingestatusel ses sõdu ja katastroofe tulvil Maa elus, mis läbib parajasti oma sageduse muutusi ja püüab meid kõiki ellu jättes Elu olemuseni suunata. Seda pole eriti kerge teha, sest meie kultuuriruumis sedalaadi tähelepaneku oskus  puudub, et kas ma oma hingele ka mõtlen ja kuidas tema eest hoolt kannan, ehkki peamises on paljudel arusaam olemas ja inimesed võtavad nn "hingeasju" järjest tõsisemalt.Ajastute vahetuse märk on aga seegi, et inimesed on justnagu seestpoolt segi pööratud ja ka möödunud aja meetmed ei sobi enam ei tervenduseks ega ka pärisraviks, sest muutused on sedavõrd suured ja sobivaid meetmeid alles leiutatakse või taastatakse iidseid vorme.

Endaga tuleb aga siiski esmalt lähemalt tuttavaks saada ning mõista hinge märguandeid suurema Valgusvälja poole liikumiseks kui senine elu paradigma seda on kirjeldada suutnud.
Meie kanalis teenivad suured ja vägevad Maa Vaneminglid pole siin niisama ega juhuslikult Maarjamaa pinnale uut Valgust laotamas, sest Maarja päriskasust on tehtud lausa muinasjutt ja Maarja Vaimu Olemus muudetud pigem puhtast masside salateadmiste puudulikkusest tingitult lihtsa ja harimatu talunaise tähtsusetuks metafoorkujuks, kelle peamine roll oli vaid Poja ilmaletoomine ja muud Tema inimkonnale annetatud panused ja eelnevate elude kogemused looride taha varjatud.  
Seega oleme siin omalt poolt esmalt Maarjamaa pinnale ravimeedet pakkumas ja aastast 2012 alanud suuremast hingeravi uurimuslikust testimisest ajendatult oma kanali teenusega abi andmas. Kõik, mida selleks tarvis, saab teile töötoas selgeks ja mida peate teada saama, samuti, aga kes suurema huviga edasi soovib tulla, see saab meiega edasi suhelda ja meie individuaalsematele teenustele registreeruda. Kiirteed me ei  luba, aga oleme kogenud, et vaid järjekindel tegutsemine meie teenimisalal  ja tahtekindel inglikiirgusega pikitud tekstide lugemine toob edu ja juhib suure rahu ja armastusega laetult hinge uuele astmele, milleks on Avataride sageduse kogemus ja millest edasi on võimalus vaid MA GISK  hingeravikoolis õppimisega end praegusest hinge pagasist  suuremaks luua. Laste jaoks on oluline saada reaalne inglipai kogemus ja tingimusteta armastuses hoituse tunne, aga laste vanemad saavad näha lapse siseelu ja reageerimist Suurele Looja Valgusele, mis siis omakorda näitab teed perekonna heaoluni, et suhted paraneksid ja igale pereliikmele õigesti lähenetaks. 
Ütleme selle siinkohal veekord välja, et see vaid näib esialgu lihtne töötuba ja nii mõnigi võib isegi käega lüüa, et seda mulle küll vaja ei ole, aga eks siis oma kogemus näita, kus Tõde asub, sest pooltõega meie  kanalis ei esineta ja hinged on meie jaoks pühad ning tegelemiseks PRIORITEET NR 1. Julgust, Sa oled siin õigel teel ja igati Looja naispoole, Ema Maarja ingliparve poolt kaitstud! 
 ~Armastusega, Ingliterapeut Marya ~